Yasak Elma 10. Bölüm Fragmanı

10 ay önce
Reklamlar

 
Reklamlar

Ekranların yeni dizisi Yasak Elma bu akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Yasak Elma 10. Bölüm Fragmanı yayınlanan yeni bölümün hemen ardından hd kalite sitemizde yayınlanacaktır. Dizinin yeni bölüm fragmanlarını ise her hafta Pazartesi akşamları kesintisiz olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Halit’in evlilik teklifini kabul eden Yıldız, Halit’in hazırlattığı evlilik sözleşmesini görünce şaşırır fakat Halit’i şüphelendirmemek ve kaybetmemek için sözleşmeyi imzalamayı kabul eder. Alihan, Zeynep’e olan aşkın kendisini değiştirdiğini gören Alihan’ın hamlesi Zeynep’i çok üzecektir.


Reklamlar

Med Yapım imzalı Neslihan Yeşilyurt’un yönettiği Yasak Elma yeni bölümü ile gelecek hafta Pazartesi akşamı Fox Tv ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Yıldız uzun zamandır beklediği evlilik teklifini sonunda Halit beyden almıştır. Aldığı bu evlilik teklifini kardeşi Zeynep ile paylaşan Yıldız umduğu desteği bulamaz. Tek düşmanı Ender olan Yıldız artık Halit diğer çocukları ile de uğraşmak zorunda kalacaktır. Tüm bu olayların ortaya çıkışı Zeynep ve Yıldız’ın anneleri Asuman’ın İstanbul’a gelmesine neden olur.

Zeynep ile girdiği iddiayı kaybeden Alihan ise bunun acısını Zeynep’e bir sürpriz yaparak çıkartır. Halit’i ziyarete gittiğinde Yıldız’ı orada gören Ender bir kumpasa kurban gittiğini anlar ve bunun intikamını almak için orada and içer. Yıldız ise Halit’i elde edebilmek için tüm masumiyet ive safiyetini kullanarak onu baştan çıkarmaya çalışırken rakip olarak Ender’den başka kadınların olduğunu da öğrenecektir.


Reklamlar

 

BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Reklamlar

Yorum Yap

Bu konuya henüz bir yorum yapılmadı.